CORONAVIRUS IN PAKISTAN

CONFIRMED CASES

280461

DEATHS

5999

RECOVERED

249397

SINDH

121705

PUNJAB

93336

KP

34253

BALOCHISTAN

11777

ISLAMABAD

15095

AJK

2097

GB

2097

Black Swan Trailer

Proin maximus commodo leo, ac sollicitudin libero ultrices ut. Morbi ultrices viverra nisl eget consequat. Sed porta nisi non volutp...

PRESIDENT MESSAGE

PM ADDRESSES

TENDERS

TOP STORY

NATIONAL

INTERNATIONAL

CurrencySellingBuying
Japanese Yen (JPY)1.58131.5454
Saudi Riyal (SAR)45.2244.10
UAE Dirham (AED)46.1345.08
U.S DOLLAR ($)169.43165.58
EURO (€)196.10191.64
GBP (£)215.74210.83
Top